Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

2018-12-11 03:47:59 Kategori: Hangi Hizmetleri Sunuyoruz Yorum: 0 Okuma: 1037

                                                                       Fatura Ödeme Hizmetleri

Fatura ödeme hizmetleri kapsamında tüm kurumların ödemeleri, günü geçmiş faturalar dahil olmak üzere Türkiye Ekonomi bankası İnternet Şubesi üzerinden online olarak gerçekleşmektedir. Stnkontor 2015 te banka ile yaptığı anlaşma çerçevesinde bugüne kadar 10 Milyon adet tahsilatı başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. 

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, GSM, Digiturk ve Kablo tv faturaları alabilir, EFT ve Havale transferleri yapabilir,Bağkur ve isteğe bağlı SSK borçları ödeyebilir, trafik cezası ve motorlu taşıt vergisi yatırabilirsiniz.

Online çalışma sistemi sayesinde belirlemiş olduğumuz bankalardan veya kurumlara ait sistemlerden faturalarınızı sorgulayabilir, online veya manuel olarak faturaları alabilirsiniz.

                                                                         Kredi Kartı Ödemeleri

Bayilerimizden Tüm Bankaların kredi kartı ödemeleri yapılmaktadır.

                                                                                           TL Yükleme

Avea - Turkcell - Vodafone kontörlü hatlara 15 TL 'den başlayıp 200 TL'ye kadar uzanan bir yelpazede TL yüklemesi yapılabilmektedir. Ayrıca İnternet-Sms ve Kampanya paketleri de bayilerimizden yüklenebilmektedir. Gsm TL yükleme konsept dahilinde bayilerimize sağlanan ücretsiz bir sistemdir.

[yukarı]
[yukarı]
Yanıtla