Fatura Ödemesi Hakkında

2018-12-11 04:12:10 Kategori: Fatura Ödemesi Hakkında Yorum: 0 Okuma: 923

Fatura ödeme sistemimizde unutmayınki bir süreklilik ve oturmuş düzen var.5 yıldır bayilerimizle çalıştık.kendi hatalarımızı gördük.Birçok sorun ve değişiklik ile karşılaştık fatura ödeme sistemimizi düzenledik.Müşterilerimize en kullanışlı fatura ödeme proğramını sunabilmek için 5 yıl deneme yanılma yöntemi ile geliştirdik.Şuanki durumda sizin dahil olacağınız sistem hiçbir sorun veya olumsuz duruma maruz kalmayan hali hazırda 317 bireysel ve kurumsal bayi tarafından kullanılan en önemlisi sizler için bir dezavantaj oluşturmayan bir fatura Ödeme Sistemidir.Bütün Faturaları “SINIRSIZ” tahsil edebileceğiniz sistemimizi sizlere Ücretsiz veriyoruz.

Sizlerden Ücret talep etmiyoruz.Şimdiki yada sonraki zamanda hiç bir Ücret talep etmiyoruz.

Bayilik Ücreti yok, Kurulum Ücreti yok, Aylık – Yıllık Bedel yok, Program Ücreti yok, Güncelleme Bedeli yok…

Fatura Ödeme Sistemimiz  tamamen bir internet sitesidir.Yıllardır yüzlerce bayi tarafından kullanılan hatasız çalışan bir sistemdir.Çünkü sistem daima güncellenmektedir.

Sistemde güvenlik sorunu yaşanmaz.

Sitemiz“5¨ yıldır sorunsuz çalışmaktadır.Gelişmiş Raporlama ve Müşteri kişi kartı oluşturma özelliği mevcuttur.

Müşterilerinizin faturalarının hepsini bir kereye mahsus kayıt altına aldığınızda 2. ve daha sonraki fatura dönemlerinde yatırmaya geldiğinde fatura ödeme sisteminde kayıt altında oldugundan zaman kaybı yaşamadan ismi ile bütün faturaları 1 kaç dakika içinde ödeyebileceksiniz.

 

Stnkontor sadece mevcut bayilerinin faturalarını ödemekle kalmıyor.Sektörde Çeşitli isimler altında bayilikler veren büyük firmaların faturalarınıda ödeyen bir firmadır.

Stnkontor’e Bayilik başvurusunda bulunduktan sonra bayiliğiniz onaylandığında hemen fatura tahsilatı ve tl yüklemeye başlayabilirsiniz.

Bütün faturaları sınırsız ödeyebilirsiniz.

Müşterilerinizden Faturalarını tahsil etmek için paralarını aldınız.Makbuzlarını verdiniz.Eee…Peki faturalar ne zaman yatacak!!

Faturalar 08:30 19:00 arası online ödenir.Bu saatlerden sonra veya önce alınan faturalar bu mesai saatleri içerisinde işleme alınır.Fatura Ödemesi yaparken Teknik sorunlarla karşılaşılabilir.Oluşabilecek sorunların tamamına anında müdahale edilerek sizleri memnun ediyoruz.


[yukarı]
[yukarı]
Yanıtla