Firma Bilgilerimiz

                           TL Yükleme ve Fatura Ödemenin Kaliteli Adresi 

                                           www.stnkontor.com

 

              STN Kontör Kaliteli hizmet anlayışı, fiyatlama politikaları ve uzman kadrosu ile parça kontör sektöründe süratle büyüyerek kısa zaman içinde geniş bir satış ağına ve müşteri kitlesine sahip olmuştur. Turkcell, Vodafone ve Avea parça kontör satış sistemi ile tüm bayilere  Eylül 2011  tarihinden bu yana hizmet vermektedir. Parça kontör yanı sıra, müşteri hattına doğrudan aktivasyon kontörü yükleme ve kazı kart şifresi satışı hizmetide sunmaktadır. 

 

    Yurt genelinde etkin bayi ağımızı siz bayilerimiz sayesinde daha ilerilere götürebilmek sizlere daha etkin bir hizmet vermek ve sektörde öncü bir kuruluş olarak hizmetlerimizi devam ettirmek yeni bireylerimiz ile stn kontor ailesini genişletmek fark yaratan hizmetlerimizle sürekliliği sağlamak amacıyla çalışmalarımıza yön vermekteyiz          

 

      Müşteri odaklı çalışma sistemimizde mevcut bayilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermek gelişen teknolojinin faydalarından yararlanarak daha etkin bir çalışma sistemi anlayışıyla sorunlarınıza her an çözüm bulmak hedeflerimizin başında gelir.Bu anlamda, siparişleriniz sırasında yaşadığınız sistem kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 

   Online parça kontör ve fatura ödeme sistemini kimler kullanabilir.

 

       Sistemimizi, İşyerinde ek gelir sağlamak isteyenler başta olmak üzere, özellikle Cep telefonu bayileri, İnternet Cafeler, Teknoloji marketler, Emlak ofisleri, Kırtasiyeler, İddaa ve Sayısal loto bayileri, Ganyan bayileri, Gazete bayileri, Büfeler, Benzin istasyonları, Kuruyemişçiler, Bakkallar, Marketler, Okul kantinleri, Öğrenci yurtları, Oteller, Turizm veya Seyahat Acenteleri, Tatil köyleri, Spor tesisleri, Kafeteryalar gibi hareketli  işletmeler, çalışanlarının hatlarına Kontör yükleyen firmalar kısacası yüksek kazanç veya ek gelir isteyen herkes 7/24 online kesintisiz Kontör yüklemek veya satmak fatura tahsilatı yapmak ve mağazamızdaki ürünlerimizi görmek için rahatlıkla kullanabilir.

 

 Sistemimize üyelik için herhangi bir ön şart yada ücret talep                                              EDİLMEMEKTEDİR.

 

        Parça kontör bayilikleri yurdumuzun tüm şehirlerin de aktif olarak çalışmaktadır. Parça kontör bayilik başvuru taleplerinizi site üzerinden online olarak oluşturulduktan sonra dönüş yapılmaktadır. Parça kontör bayiliği hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz. Parça kontör bayiliği elde edebileceğiniz yüksek kar oranları ile iyi bir ek gelir sağlar. Parça kontör bayiliği internet üzerinden online olarak çalışmaktadır ve sizlere 7/24 hizmet vermektedir.Parça kontör bayilik sistesinden yapılan yüklemeler diğer yüklemelerde ki gibi operatörlerin kampanyalarını aktif hale getirmektedir. Kontör yükleme süresi operatörlerin sistemlerindeki yoğunluğuna bağlı olarak 1 ila 3 dakikadır. Parça kontör bayilik nasıl alınır diye merak ediyorsanız hemen bayimiz olun ve kaliteli hizmet anlayışı ile tanışarak ayrıcalıklı hizmeti yaşayın.